vaxtlı-vaxtında oxuyun! Bazar, 19 noyabr 2017
ABŞ dolları 1 USD = 1.7002 AZN
Avro 1 EUR = 2.0070 AZN
Rusiya rublu 1 RUB = 0.0285 AZN
İngilis funt sterlinqi 1 GBP = 2.2488 AZN
Türk lirəsi 1 TRY = 0.4410 AZN
Heydər Əliyev (1923 - 2003)

«Müstəqillik yolu qədər çətin yol yoxdur»

Heydər Əliyev (1923 - 2003)
PARTİYALAR  
18:28 | 15 sentyabr 2015 | Çərşənbə axşamı Məqaləyə 1006 dəfə baxılıb Şriftin ölçüsü Xəbərin şriftini kiçilt Xəbərin şriftini böyüt

YAP-ın seçki siyahısı

Rektorlardan Aqiyə Naxçıvanlı, Əhliman Əmiraslanov, Səməd Seyidov, Ağacan Abiyev yenidən seçkiyə qatılır

MÖVZU İLƏ ƏLAQƏLİ

Hakim Yeni Azərbaycan Partiyasının (YAP) deputatlığa namizədlər siyahısı açıqlanıb. Vaxt.az saytı YAP mətbuat xidmətinə istinadən siyahını təqdim edir.

Yeni Azərbaycan Partiyasının namizədləri:

 

1 saylı Şərur-Sədərək seçki dairəsi

Talıbov Vasif Yusif oğlu

 

2 saylı Şərur seçki dairəsi      

Həbibbəyli İsa Əkbər oğlu

 

4 saylı Naxçıvan şəhər seçki dairəsi

İbrahimov Eldar Rza oğlu

 

5 saylı Şahbuz-Babək seçki dairəsi   

Novruzov Siyavuş Dünyamalı oğlu

 

6 saylı Culfa-Babək seçki dairəsi      

Həmzəyeva Ülviyyə Tapdıq qızı

 

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi                        

Əlizadə Aysel İsmayıl qızı

 

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi              

Qafarov Kəmaləddin Nəsrəddin oğlu

 

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi                     

Həsənova Samirə Yaşar qızı

 

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi                      

Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

 

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

Zabelin Mixail Yuryeviç

 

13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi

Əliyev Rauf Asif oğlu

 

14 saylı Xəzər seçki dairəsi               

Əliyeva Mehriban Arif qızı

 

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi                                              

Aslanov Bayram Mirazim oğlu

 

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi

İbrahimov Xıdır Mənsum oğlu

 

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi

Əhmədova Lalə Kərim qızı

 

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi                 

İsmayılov İsmayıl Mübariz oğlu

 

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi       

Məmmədov Hikmət Baba oğlu

 

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi

Əsədov İbrahim Namizəd oğlu

 

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

 

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi

Hacıyev Rahib Səfəralı oğlu

 

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi

Novruzov Elşad Mirzəli oğlu

 

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi

Abdullayev Rövnəq İbrahim oğlu

 

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

 

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi

Qədirov Kamran Dursun oğlu

 

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi

Cəbrayılova Dilarə Məmmədağa qızı

 

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi

Cabbarova Xatirə Qılman qızı

 

29 saylı Səbail seçki dairəsi              

Hacıyev Şəmsəddin Hümbət oğlu

 

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

 

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi

Abidova Zərnişan Heybət qızı

 

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

Abıyev Ağacan Qulam oğlu

 

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi    

Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

 

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi      

İbrahimov Calal Ağarza oğlu

 

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi

Ağrılı Aliyə Reyman qızı

 

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi

Seyidov Səməd İsmayıl oğlu

 

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi           

Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

 

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi 

Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

 

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Fətiyev Xanlar Nuru oğlu

 

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi  

Quliyev Musa İsa oğlu

 

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi

Abdullayeva Leyla Arif qızı

 

42 saylı Sumqayıt ikinci seçki dairəsi

Mirkişili Tahir Famil oğlu

 

43 saylı Sumqayıt üçüncü seçki dairəsi        

Babayev Muxtar Bahadur oğlu

 

44 saylı Sumqayıt-Xızı seçki dairəsi

Əsgərov Nurlan Bəşir oğlu

 

45 saylı Abşeron seçki dairəsi                      

Əsədov Oqtay Sabir oğlu

 

46 saylı Şirvan seçki dairəsi                                                 

Nəbiyev Paşa Sədi oğlu

 

47 saylı Mingəçevir seçki dairəsi      

Mirzəzadə Aydın Böyükkişi oğlu

 

48 saylı Yevlax seçki dairəsi                                                

Məmmədov İlham Kazım oğlu

 

49 saylı Yevlax-Mingəçevir seçki dairəsi     

Hüseynli Əli Məhəmməd oğlu

 

51 saylı Qusar seçki dairəsi                          

Badamov Azər Camal oğlu

 

52 saylı Quba seçki dairəsi                           

Həsənova Afət Əbil qızı

 

53 saylı Quba-Qusar seçki dairəsi     

Abramov Yevda Sasunoviç

 

54 saylı Şabran-Siyəzən seçki dairəsi

Süleymanov Tahir Süleyman oğlu

 

55 saylı Xaçmaz şəhər seçki dairəsi

 Səlimov Eldəniz Adil oğlu

 

56 saylı Xaçmaz kənd seçki dairəsi  

Əliyev İlham Əli Səftər oğlu

 

57 saylı Kürdəmir seçki dairəsi                    

Qəribov Nizami İsməli oğlu

 

58 saylı Hacıqabul-Kürdəmir seçki dairəsi   

Əmiraslanov Elnur Mehman oğlu

 

59 saylı Salyan seçki dairəsi             

Ağabəyov İlqar Faiq oğlu

 

61 saylı Neftçala seçki dairəsi          

Rəhimzadə Arif Qafar oğlu

 

62 saylı Saatlı seçki dairəsi                           

Rəşidov Nazim Sahib oğlu

 

63 saylı Sabirabad birinci seçki dairəsi

Quliyev Elçin Bəybala oğlu

 

64 saylı Sabirabad ikinci seçki dairəsi

Xəlilov Rüstəm Gülabba oğlu

 

65 saylı Saatlı-Sabirabad-Kürdəmir seçki dairəsi     

Əmiraslanov Əhliman Tapdıq oğlu

 

67 saylı Cəlilabad şəhər seçki dairəsi                       

Həsənov Malik Əvəz oğlu

 

68 saylı Cəlilabad kənd seçki dairəsi                       

Kazımov Mirkazım Məhəmməd oğlu

 

69 saylı Cəlilabad-Masallı-Biləsuvar seçki dairəsi

Sadıqov Etibar Sadıq oğlu

 

70 saylı Masallı şəhər seçki dairəsi

Əliyev Nəriman Əlibala oğlu

 

71 saylı Masallı kənd seçki dairəsi               

Novruzov Rafiq Qafar oğlu

 

72 saylı Yardımlı-Masallı seçki dairəsi

Əliyev Sərvər Məlikməmməd oğlu

 

73 saylı Lənkəran şəhər seçki dairəsi

Ağayev Mənsur Rəsul oğlu

 

74 saylı Lənkəran kənd seçki dairəsi

Rəcəbli Hadı Musa oğlu

 

75 saylı Lənkəran-Masallı seçki dairəsi        

Paşazadə Cavanşir Hümmət oğlu

 

76 saylı Lənkəran-Astara seçki dairəsi

Əsgərov Ziyafət Abbas oğlu

 

77 saylı Astara seçki dairəsi  

Mahmudov Rəşad Məmmədqulu oğlu

 

78 saylı Lerik seçki dairəsi    

Məmmədov İqbal Nəriman oğlu

 

79 saylı İmişli seçki dairəsi                           

Qasımov Əsabil Qarakişi oğlu

 

80 saylı İmişli-Beyləqan seçki dairəsi

Əmirov Ramiz Cahangir oğlu

 

81 saylı Beyləqan seçki dairəsi                     

İsmayılov Şahin Əmir oğlu

 

82 saylı Ağcabədi seçki dairəsi         

Rzayev Tahir Musa oğlu

 

83 saylı Ağcabədi-Füzuli seçki dairəsi                                            

Əliyev Sadiq Zamil oğlu

 

84 saylı Füzuli seçki dairəsi                                      

Muradova Bahar Əvəz qızı

 

85 saylı Şamaxı seçki dairəsi            

Eminalıyev Eyvaz Məhəmmədəli oğlu

 

86 saylı İsmayıllı seçki dairəsi          

Qurbanova Xuraman Kamal qızı

 

87 saylı Ağsu-İsmayıllı seçki dairəsi

Mütəllimov Əlyunis Əlyusif oğlu

 

88 saylı Göyçay seçki dairəsi                       

Hacıyeva Ləman Amil qızı 

 

89 saylı Göyçay-Ağdaş seçki dairəsi

Nəsirov Elman Xudam oğlu

 

90 saylı Ağdaş seçki dairəsi  

Vəliyev İlqar Mahir oğlu

 

91 saylı Ucar seçki dairəsi                

Hüseynov Vüsal Əfqan oğlu

 

92 saylı Zərdab-Ucar seçki dairəsi    

İsgəndərov Gülağa Mirzağa oğlu

 

94 saylı Bərdə kənd seçki dairəsi

Xəlilov Sadiq Vaqif oğlu

 

95 saylı Tərtər seçki dairəsi                                                  

Mirzəyev Surxay Xasay oğlu

 

96 saylı Goranboy-Naftalan seçki dairəsi     

Həsənov Xaləddin Həsən oğlu

 

97 saylı Goranboy-Ağdam-Tərtər seçki dairəsi

Vəliyev Ağalar İsrafil oğlu

 

98 saylı Şəmkir şəhər seçki dairəsi

Qafarova Sahibə Əli qızı

 

99 saylı Şəmkir kənd seçki dairəsi    

Əliyeva Sona Sakit qızı

 

100 saylı Şəmkir-Daşkəsən seçki dairəsi

Bayramov Kamran Fərhad oğlu

 

101 saylı Göygöl-Daşkəsən seçki dairəsi                 

Məmmədov İlham Müseyib oğlu

 

102 saylı Samux-Şəmkir seçki dairəsi

Həsənov Rahil Qurban oğlu

 

103 saylı Gədəbəy seçki dairəsi                   

Hüseynova Sevinc Əmirəhməd qızı

 

104 saylı Gədəbəy-Tovuz seçki dairəsi

Məmmədhəsənov Rafiq Musa oğlu

 

105 saylı Tovuz seçki dairəsi                        

Yusifova Rahilə Oruc qızı

 

106 saylı Tovuz-Qazax-Ağstafa seçki dairəsi          

Qəhrəmanov Canpolad Kəmayıl oğlu

 

107 saylı Qazax seçki dairəsi

Əhmədov Zeynal Akif oğlu

 

108 saylı Ağstafa seçki dairəsi                     

Cəfərov Nizami Qulu oğlu

 

109 saylı Balakən seçki dairəsi         

Məhməliyev Nəsib Məhəmməd oğlu

 

110 saylı Zaqatala seçki dairəsi        

Bayramov Bəhruz Qurban oğlu

 

111 saylı Zaqatala-Balakən seçki dairəsi                  

Əliyeva Kamilə Əlağa qızı

 

112 saylı Qax seçki dairəsi                           

Heydərov Babək Yamil oğlu

 

113 saylı Şəki şəhər seçki dairəsi      

Mahmudov Yaqub Mikayıl oğlu

 

114 saylı Şəki kənd birinci seçki dairəsi                   

Ağabəyov Xanlar Həsrət oğlu

 

115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsi

Əhmədli Orxan Nofəl oğlu

 

117 saylı Oğuz-Qəbələ seçki dairəsi

 Naxçıvanlı Aqiyə Həbib qızı

 

118 saylı Ağdam şəhər seçki dairəsi

Abbasova Gülnar Hadı qızı

 

119 saylı Ağdam kənd seçki dairəsi

Sadıqov Bəxtiyar Yusif oğlu

 

120 saylı Cəbrayıl-Qubadlı seçki dairəsi      

Şahverdiyev Astan Nuşrəvan oğlu

 

121 saylı Laçın seçki dairəsi             

Abbaszadə Mahir Tapdıq oğlu

 

123 saylı Kəlbəcər seçki dairəsi        

Qurbanov Cavid Qənbər oğlu

 

124 saylı Şuşa-Ağdam-Xocalı-Xocavənd seçki dairəsi

Məmmədov Elman Camal oğlu

 

125 saylı Zəngilan-Qubadlı seçki dairəsi      

İsmayılov İmamverdi İbiş oğlu


   

şərhləri göstər

DİQQƏT!

Əziz oxucular. Mövzudan kənar, müəllifin şəxsinə və təhqir sözlər olan şərhlər yolverilməzdir. Sadaladıqlarımızdan savayı bütün fikirləriniz bizim üçün dəyərlidir.

Hələlik rəy yoxdur.

Şərh əlavə etmək

* Daxil edilməsi vacibdir
(göstərilməyəcək)
 
Smile Sad Huh Laugh Mad Tongue Crying Grin Wink Scared Cool Sleep Blush Unsure Shocked
 
1000 ədəd
 
Yeni şərhlər barədə mənim email ünvanıma məlumat göndər.
 
Mənim blankımdakı məlumatları bu kompüterin yaddaşında saxla.
 
Mən şərtləri. oxuyub tanış olmuşam və qəbul edirəm *