«Kapital Bank» müsabiqə elan etdi
Kredit faizlərinin siyahısı
İllik 2 faiz endirim, 8 000 manatadək zaminsiz...
Ölkənin ən iri banklarından birinin rəhbəri: «3 milyona qədər fiziki, 22 mindən artıq hüquqi şəxsə xidmət göstəririk»
«Kapital Bank» Novruz Bayramı münasibətilə yeni güzəştli kredit aksiyası təqdim edir. Aksiya çərçivəsində «Kapital Bank»dan kredit götürən hər kəsə illik faiz dərəcəsində 4 faiz endirim edilir. 8 000 AZN-dək olan kreditlər isə zaminsiz verilə bilər. Aksiya 31 mart 2018-ci il tarixədək keçirilir.
Qeyd edək ki, «Kapital Bank»da «Gündəlik tələbat krediti»nin məbləği 300 – 20 000 manat təşkil edir, müddəti isə 3 aydan 48 ayadək rəsmiləşdirilə bilər. Bu məhsul üzrə kreditlər əmək haqqı və təqaüdünü «Kapital Bank»dan alanlara şamil edilir.Kredit rəsmiləşdirilməsi üçün əmək haqqı və ya təqaüd kartı, həmçinin şəxsiyyəti təsdiq edən sənəd tələb olunur. Ümumi kredit şərtləri barədə ətraflı – www.kapitalbank.az/loans/cash?hl=az.
Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsinə malik olan «Kapital Bank», 95 filialı və 7 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün www.kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.