MTRŞ-dan Zaur Baxşəliyevə xəbərdarlıq
«İbrahimbəyov xüsusi təyinatlı emissar idi»
Etibar Hüseynova ATV-dən zərbə
«Millət vəkili Etibar Hüseynovun müəllifi olduğu «Sitatın sonu» verilişi bir layihədir. Hər həftə efirə getməsi nəzərdə tutulmayıb. Ona görə də 1-2 həftə efirə getməməsi o demək deyil ki, layihə bağlanıb».
Bu sözləri «Axar.az»a açıqlamasında ATV-nin Xəbərlər departamentinin müdiri Vaqif Aydınoğlu bildirib. Onun sözlərinə görə, «Sitatın sonu» verilişi hələ də davam etməkdədir: «Etibar Hüseynovun «Sitatın sonu» verilişi bağlanmayıb. Mövzu olanda efirə gedir, olmayanda getmir. Yəni verilişin bağlanması kimi bir söhbət yoxdur».
Xatırladaq ki, dünən mətbuatda millət vəkili Etibar Hüseynovun ATV-də yayımlanan «Sitatın sonu» verilişinin bağlandığı xəbəri yayılıb. Xəbərdə bildirilir ki, məcburi köçkünlər barəsində ifadələri üzündən hakimiyyət dairələrində sərt şəkildə danlanan deputatın ATV-dəki verilişi bağlanıb.