Xoşqədəmlə ATV-nin davasına fərqli reaksiya
ATV Xoşqədəmin «Səni Axtarıram»la verlişilə bağlı ittihamlarına cavab verdi
Xoşqədəm Hidayətqızı ATV rəhbərliyini ittiham etdi
«Ona görə yox ki, mən Həcc ziyarətində olmuşam»
MTRŞ-dan Zaur Baxşəliyevə xəbərdarlıq
«... Efirə getməsi nəzərdə tutulmayıb»
Etibar Hüseynova ATV-dən zərbə
Teleaparıcı Zaur Baxşəliev internet portallarında yazılan xəbərlərə kəskin yanaşıb, hətta bir qədər hədələyici mövqe tutan aparıcı xüsusi ismarıc da göndərib.
«Bütün saytların rəhbərlərinə irad tuturam ki, insanların şəxsi həyatını müzakirə edirlər. Əslində mən bir az abrıma qısılıram. Əgər ağzımı açsam, saytlarda başqalarının həyatını müzakirə edənlər gərək başlarını qaldırıb baxmasınlar. Hamısı deyil, bəzilərinə aiddir.
Burada ciddi mövzular müzakirə olunur, lakin onlardan bir cümlə belə yazılmır. Amma bir balaca kənara çıxsan, məsələn, qarnına vursan, yazacaqlar ki, «Zaur canlı efirdə qarnına vurdu».
Brilliant xanım mənim köynəyimin düyməsini açdı, hamı yazacaq ki, «Brilliant Dadaşova Zauru soyundurdu». İnsanlara sanki belə mövzular maraqlıdır».
Xatırladaq ki, Zaur Baxşəliyev ATV telekanalında qalmaqallı şəkildə «Ümid var» verilişi bağlandıqdan sorna «Öz aramızda» sosial-analitik verilişinə aparıcılıq edir. Verilişdə sosial-analitik mövzularla yanaşı, adi insanların, eləcə də bir çox məşhurların şəxsi həyatları müzakirə olunur. (show.az)