PFL prezidentinin məqsədi klub yaratmaq yox, pul toplamaq olub
Mübariz Mənsimov Çətin məsələsini asan həll etdi
Honduraslı futbolçu ləvəngini və Lənkəranı həsrətlə xatırlayır
«Türkiyə kürd nefti ilə İraq neftini ayrı-ayrı çənlərdə anbarlamağa razıdır»
Mənsimov nəhəng gəmiyə babasının adını qoydu
Masallıda yerləşən Anatoli Banişevski adına stadionu alan «Palmali» Şirkətlər qrupu orada təmir-tikinti işlərinə başlayıb. Futbolinfo.az xəbər verir ki, təxminən 2 il əvvəl stadionu alan, ərazini hasarlayan şirkət tikinti işlərinə başlamırdı. Bu da müəyyən söz-söhbətlərin yaranmasına rəvac verirdi.
Rayon sakinlərinin publika.az-a verdiyi məlumata görə, 2 gündü ki, söküntü işləri başlanılıb. İşlər çox sürətlə gedir. Artıq panellər sökülüb və stadionun ərazisi genişlənib.
Məlumata görə, Banişevski adına stadionda bir əsas, bir yardımçı meydan quraşdırılacaq. Əsas qazon təbii, yardımçı meydan isə süni örtüklü olacaq.
Xatırladaq ki, «Xəzər Lənkəran»ın fəxri prezidenti olan Mübariz Mənsimov əslən Masallıdandı. Onun Masallıda yeni stadion inşa etdirəcəyi barədə xəbərlər çoxdan yayılsa da, işlər nədənsə yubadılırdı.