Tərəddüd, qorxu, bəlkə susmaq lazımdır deyə yanlış fikir formalaşdırar
Öldürülən narkotik alverçisi və meyxanaçının şəbəkəni hədəfə alması şübhələrə əsas verir
SEPAH-ın Ermənistanla narkotik ticarəti haqqında faktlar
APA-nın məlumatına görə, bu barədə NDNFX-nin rəsmi internet səhifəsində məlumat yerləşdirilib. Federal Xidmətin axtarış siyahısında narkotik vasitələrin qaçaqmalçılığı ilə məşğul olan Azərbaycan vətəndaşları ilə yanaşı, Tacikistan, Qazaxıstan, Ermənistan, Gürcüstan və Rusiya vətəndaşları da var. Beynəlxalq və federal axtarışa verilən Azərbaycan vətəndaşlarından başqa siyahıda Rusiya vətəndaşı olan 10 azərbaycanlı da yer alıb.
Rusiya Narkotiklərin Dövriyyəsinə Nəzarət Federal Xidməti tərəfindən beynəlxalq və federal axtarışa verilən Azərbaycan vətəndaşları bunlardır:
Rusiya Narkotiklərin Dövriyyəsinə Nəzarət Federal Xidmətinin axtarış siyasında olan bu şəxslər Rusiya Cinayət Məcəlləsinin 228,229,230,231 və 232-ci (narkotik vasitələrin qanunsuz dövriyyəsi) maddələri ilə beynəlxalq və federal axtarışa veriliblər.