Vilayət Eyvazov Azərbaycanın daxili işlər naziri təyin olundu
Tanınmış mağazalar şəbəkəsi məşhur brendləri saxtalaşdırıraraq müştəriləri aldadırmış
FHN və DİN əməkdaşları hadisə yerində
«20 yanvar» şəhidləri İlham və Fərizə Allahverdiyevlərin ailəsi paytaxt polisinə çağırılıb. Bu barədə mətbuata İ.Allahverdiyevin qardaşı Elxan məlumat verib. «Dünən daxili işlər naziri Ramil Usubovun göstərişi ilə ailə üzvlərimizi Bakı Şəhər Baş Polis İdarəsinə (BŞBPİ) dəvət etmişdilər. Görüş zamanı məlumat verildi ki, hazırda Şəhidlər Xiyabanındakı rüsvayçı hadisə ilə bağlı istintaq gedir. Təhqiqatın gedişi haqqında hər iki şəhid ailəsinə məlumat veriləcək. İdarə rəhbərliyi bildirdi ki, şəhid qəbirləri üzərində təhqiramiz hərəkətlər dövlətimizə atılan çamurdur və bunu edəni tapıb cəzalandırmaq DİN əməkdaşları üçün şərəf məsələsidir».
«Trend» agentliyinin DİN-in mətbuat xidmətinin rəis müavini Ehsan Zahidova istinadən məlumat yaydığı məlumata görə, Şəhidlər xiyabanında Daxili İşlər Nazirliyinin müşahidə kameraları quraşdırılıb.